Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

У Львові пройшов соціальний хакатон, де обговорювали ідеї міста



14 вересня об 11.00 год стартував соціальний хакатон за участі ІТ-спеціалістів. На заході впродовж 24 годин розробники, бізнес-аналітики, UX дизайнери та QA інженери реалізовували пропоновані ініціативи або ж власні ідеї щодо розвитку міста.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.



Сьогодні, 15 вересня, відбулося нагородження переможців. Учасників хакатону привітав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

?Дуже дякую компанії EPAM та учасникам хакатону. Справді — дуже прикладні й цікаві рішення, які вже зараз можна впроваджувати в життя. Приємно, що молоді ІТ-спеціалісти цікавляться життям міста і готові допомагати спільно покращувати ті чи інші сервіси. І загалом, галузь ІТ щороку показує у Львові все кращу динаміку. А цими вихідними тут і зовсім відбувається два дуже круті хакатони?, — зазначив Андрій Москаленко.

Усі команди хакатону мали своїх менторів. Найкращі рішення отримають можливість впровадження в місті.

Загалом на хакатоні розглянути 7 різних тем, із яких 5 кейсів запропонувало місто. Участь взяло 9 команд. Переможців визначали за результатами 4 вимог від організаторів.

На заході реалізовували рішення з автоматизації на вирішення проблемних питань. Зокрема:
  • Велика затрата часу працівника при формуванні календаря заходів у місті (кожного разу перегляд сайтів, копіювання інформації, формування файлу для публікування).
ІТ-спеціалісти автоматизовували збір інформації з різних сайтів про події, що відбуватимуться у місті, формували її в один документ, що публікуватиметься на сайті, за попереднього погодження інформації адміністратором.
  • Розбіжності в інформації про учнів, отриманої в загальнодержавній базі Інформаційна система управління освітою та одержаній з міських структур про реєстрацію.
Спеціалісти намагались оперативно опрацьовувати інформацію, аби максимально охопити навчанням дітей, також мати актуальну інформацію при запитах поліції про конкретну дитину та інше.
  • Велика кількість типових звернень на Facebook-сторінку Центру надання послуг учасникам бойових дій.
Також учасники хакатону створювали чат-бота для Facebook-сторінки, який надаватиме відповіді на типові питання.
Організатори хакатону — управління інформаційних технологій Львівської міської ради та найбільша ІТ-компанія України — компанія EPAM.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах