Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
04 лют 13:32Новини Львів / Ситуації
На Львівщині зростає захворюваність на ГРВІ – епідпоріг перевищено на 15%

На 11 адміністративних територіях Львівської області зафіксували перевищення епідемічного порогу із захворюваності на грип та ГРВІ.
Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ.
«За 5 тиждень 2020 року епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ (27.01-02.02.20) в області захворіло на гострі респіраторні інфекції 12 660 особи, що на 3216 випадків більше як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 505,7, при епідемічному порозі 439,6 (ріст на 15 % ). Епідемічна активність грипу та ГРВІ знаходиться на низькому рівні», – йдеться в повідомленні.
Зазначено, що перевищення епідемічного порога зафіксовано на 11 адмінтериторіях: Бродівський, Буський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Пустомитівський, Стрийський, Яворівський райони, міста Стрий, Самбір, Борислав.
Питома вага захворілих дітей до 17 років становить 58,8% (захворіло 7445 осіб). Рівень захворюваності серед дітей зріс на 29%. Зростання зафіксовано у всіх вікових групах, але найбільший показник серед дітей віком 5 – 14 р.
У Львові за 5 тиждень 2020 року епідемічного сезону захворіло 3433 особи, інтенсивний показник на останньому тижні – 446,4, при епідпорозі 615,2. Питома вага захворілих дітей до 17 років становить 49,9%.
Протягом згаданого періоду було госпіталізовано з діагнозом ГРВІ в інфекційні стаціонари області 433 осіб, у тому числі 309 дітей віком до 17 років.
«Починаючи з 29.01.2020 року в області в окремих навчальних закладах у зв’язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ та грип введені тимчасові обмежувальні заходи шляхом призупинення навчально-виховного процесу. Станом на 31.01.2020 року призупинено навчання у 141 загальноосвітньому та 1 дитячому дошкільному закладі на 13 адміністративних територіях області: Золочівський (52 школи), Бродівський (41 школа), Перемишлянський, Миколаївський, Стрийський (по 2 школи), Яворівський (5 шкіл та 1 ДНЗ), Буський (3 школи), Радехівський (4 школи), Пустомитівський, Турківський (по 1 школі), міста Дрогобич (17), Самбір (9), Львів (2). 61 школа в області (43%) закрита з профілактичною метою», – зазначають у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ.
З початку епідемічного сезону вірусологічна лабораторія ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» при лабораторному дослідженні матеріалу від 148 пацієнтів з грипоподібними захворюваннями та тяжкими гострими респіраторними інфекціями визначила у 19 зразках віруси грипу А, в т. ч. А (H1N1 pm09) – 17 випадків, А(Н3N2) – 1 випадок та віруси грипу В – 1 випадок. Також виявлено збудники ГРВІ: риновіруси, бокавіруси, аденовіруси, коронавіруси, матапневмовіруси.
Читайте також:
На Львівщині суттєво зросла кількість захворілих на ГРВІЗ початку року на Львівщині від грипу померло шестеро людейНа Львівщині збільшилась кількість хворих на грип та ГРВІНа Львівщині побільшало випадків грипу та ГРВІ: захворіли майже 9 тисяч людейУ Львові перевищено епідпоріг захворюваності на грип серед підлітків 15-17 років
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах