Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

На Львівщині двоє велосипедистів отримали травми внаслідок ДТП



Поліцейські закликають як водіїв так і велосипедистів бути уважними на дорогах, особливо у темну пору доби. Велосипедистам слід подбати про те, щоб краще позначити себе на проїзній частині, а водіям – пам’ятати, що велосипедисти також є учасниками дорожнього руху.

27 лютого близько 18.50 на об’їзній дорозі міста Буськ водій автомобіля «Рено», 53-річний житель райцентру, скоїв наїзд на велосипедиста – 48-річного мешканця селища Красне. Внаслідок наїзду чоловік отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований, – повідомляють у поліції Львівської області.



Ще одна подібна ДТП сталась вчора близько 20.25 в одному з сіл Пустомитівського району 53-річний водій автомобіля «Хюндай» скоїв наїзд на велосипедиста, якого з тілесними ушкодженнями також було доставлено до лікарні.

Поліцейські встановлюють обставини подій, вирішуються питання про відкриття кримінальних проваджень.

Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах