Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
31 травень 14:06Новини Львів / Ситуації

На Львівщині п’яний 24-річний водій намагався відкупитися від патрульних



Близько опівночі на автомобільній дорозі Львів – Шегині неподалік населеного пункту Бартатів, патрульні 3 батальйону помітили та зупинили автомобіль ВАЗ-2101, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Львівської області.



Під час спілкування у 24-річного керманича поліцейські виявили ознаки алкогольного сп'яніння. На пропозицію пройти огляд на стан сп'яніння, чоловік погодився в присутності двох свідків. Результат тесту показав – 1.12 проміле.

Згодом, під час оформлення адміністративного правопорушення, водій кілька разів підходив до патрульних та намагався з ними домовитись, пропонуючи їм хабар в розмірі 3 000 гривень. Інспектори неодноразово попереджали його про кримінальну відповідальність, однак чоловік продовжував наполягати на своєму.

Для фіксації факту спроби дачі неправомірної вигоди службовій особі, патрульні на місце події викликали слідчо-оперативну групу Пустомитівського відділу поліції.

Тепер чоловіку загрожує кримінальна відповідальність за ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) ККУ.

Крім того, на порушника винесли постанову за порушення правил дорожнього руху та склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП.



Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах