Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
04 лис 16:07Новини Львів / Ділові новини
У Львові на базі лікарні швидкої допомоги розгорнуть додаткових 350 ліжок для хворих на COVID

Упродовж останніх днів медики фіксують збільшення кількості захворілих на коронавірус, зокрема й тих, які потребують госпіталізації. Тож у медичних закладах міста розгортають додаткові ліжкомісця.
Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.
Так, у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Миколайчука розгорнуть додаткових 350 ліжок. Їх облаштують в окремому корпусі, що на території лікарні. Відтак, доберуть персонал — орієнтовно 40?50 лікарів та 200?250 медичних сестер.
«Надаємо під це окремий корпус на два поверхи і приміщення, які раніше орендував медичний коледж. Бачимо значне зростання кількості хворих, і важкі пацієнти часом залишаються вдома замість того, щоб бути в лікарні і отримувати допомогу. Тому тут буде додаткових 350 ліжок. Розгортаємо кисневі точки, забезпечуємо ліжками, реанімаційним обладнанням. Ремонти тут роблять забудовники міста своїм коштом — вони пішли нам назустріч і погодилися відремонтувати ці приміщення безоплатно», — розповів керівник лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук.
Окрім того, додаткові ліжкомісця розгортають і в інших медичних закладах міста. Так, у 1-шій міській лікарні на вул. Ужгородській розгорнуть ще 80 ліжок, а у 8-мій міській лікарні на вул. Навроцького — ще 60 ліжок (частину з них — у приміщенні центру «Мікрохірургія ока»). З понеділка, 2 листопада, 5-та міська лікарня Львова також приймає хворих з коронавірусною інфекцією або з підозрою на цю недугу. Водночас, хворих на пневмонію прийматимуть у приміщенні 4-ї лікарні на Свенціцького — там є 40 ліжок.
До слова, зараз по лікарнях Львова є 920 ліжкомісць для хворих з коронавірусом.
Зазначимо, зараз по лікарнях Львова є понад 160 кисневих концентраторів, і їх продовжують закуповувати кожного дня. Саме ці апарати вкрай необхідні для лікування хворих на COVID у важкому стані. Упродовж декількох тижнів лікарні Львова отримають ще понад 200 таких концентраторів.
Читайте також:
З понеділка ще одна лікарня у Львові почне приймати хворих на СОVID-19У лікарнях Львова збільшать кількість ліжкомісць для хворих на СОVIDНа Львівщині ще дві лікарні прийматимуть хворих із COVID-19У медичних стаціонарах Львівщини перебуває понад 1,5 тисячі коронавірусних хворихУ Львові вже одужали 40 медиків, які захворіли на COVID-19
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах