Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

У стаціонарах Львівщини лікують 1211 пацієнтів із Covid-19



За попередню добу, 16 січня, у Львівській області коронавірус підтвердили у 315 осіб. Госпіталізували 58 осіб, скерували на самоізоляцію – 382 людей.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОДА, 130 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях, 29 знаходяться на ШВЛ. За увесь час COVID-19 підтверджено 67373 осіб. Померло 1949 людей. Одужали від коронавірусної інфекції - 54028 осіб.



Знаходиться хворих в стаціонарах 1211, з них: у Львівській обласній інфекційній лікарні – 75, у Центрі легеневого здоров'я – 88, у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих – 118, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» - 12, у ОКЛ – 27, у ЛШМД – 223, у 1 МКЛ – 52, у 5 МКЛ – 51, у 8 МКЛ – 70, у 1-му пологовому будинку – 4, у Львівській клінічній лікарні на ЗТ філії «ЦОЗ» АТ «Укрзалізниця» - 18, у Стрийській міській лікарні – 67, у Стебницькій міській лікарні – 35, у Рудківській лікарні – 38, у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи – 63, у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ – 32, у Сокальській ЦРЛ – 26, у Жовківській ЦРЛ – 22, у Жидачівській ЦРЛ – 37, у Самбірській ЦРЛ – 29, у Буській ЦРЛ – 34, у Пустомитівській ЦРЛ – 37, у Перемишлянській ЦРЛ – 53.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:
Новини партнерів
Ми у соцмережах