Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
17 бер 14:35Новини Львів / Життя
У ще одній області Украни посилюють карантин
Посилений карантин вводять у Львові з 19 до 28 березня. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на ствоїй сторінці у фейсбуці.
"Складне, але вкрай необхідне рішення комісії з надзвичайних ситуацій. З п’ятниці, 19 березня, на території львівської громади запроваджуємо посилений карантин, який діятиме до 28 березня", - йдеться у повідомленні.
У зв’язку з цим:
- молодша школа піде на канікули, а старші класи навчатимуться дистанційно;
- припинять роботу всі заклади культури: театри, кінотеатри, музеї, концертні майданчики;
- заклади громадського харчування працюватимуть лише "на виніс" та доставку;
- у торгових центрах працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки та зоомагазини;
- господарські магазини працюватимуть на видачу за попереднім замовленням
- усі масові заходи перенесуть;
- салони краси та спортивні зали працюватимуть за індивідуальним попереднім записом.
За словами Садового, таке рішення прийняли, щоб не допустити колапсу медичної системи міста, оскільки динаміка госпіталізації важких хворих не зменшується, і обірвати ланцюжок захворювання.
Він закликав усіх львів’ян за можливості залишатись вдома, носити маски та дотримуватись дистанції.
Читайте також:
Зимовий локдаун: що зміниться для українців після посилення карантинуШмигаль розповів, що закриють «на COVID-канікули» у січніКарантин вихідного дня: Степанов сказав, що працюватимеПрацюватимуть лише аптеки й продуктові: в Івано-Франківську посилили карантинні обмеження5 березня - на навчання: У Кабміні зняли обмеження газопостачання закладів освіти
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах
