Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
21 чер 17:40Новини Львів / Ситуації
Українці навчили австрійців пісні про Путіна: тепер всі на вулицях співають

Напередодні надважливого для української збірної з футболу матчу з Австрією, який відіграють 21 червня, наші вболівальники навчили австрійських знаменитій кричалці "про Путіна". Тепер пісеньку в очікуванні гри виспівують на вулицях Бухареста, де ввечері на полі зійдуться в поєдинку дві команди.
Кадри загальних веселощів ширяться соцмережами.
"Шанувальники України та Австрії зібралися разом у старому місті Бухареста, щоб заспівати знамениту пісню про президента Росії. "Путін Ху**оооооо! ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла..." - підписано відео.
На кадрах видно, що українці виконують хіт разом з австрійцями під загальний захват людей, що проходять повз.
Матч Україна - Австрія відбудеться в Бухаресті (Румунія) на Національному стадіоні. Початок о 19:00 за київським часом.
Третій поєдинок команди Андрія Шевченка на чемпіонаті Європи транслюватиме ТРК "Україна". Старт - о 18:50.
Читайте також:
У Львові оголосили акцію для вболівальників "Євро-2020": за кожен гол у ворота Росії - 100 келихів пиваЗавтра на «Арені Львів» відбудеться матч Ліги націй УЄФАУ Львові вхід на матч молодіжної збірної буде безкоштовнимУкраїна вперше виграла молодіжний чемпіонат світу з футболуStop Putin, stop war: у Львові зіграли у футбол «головою» президента РФ (ФОТО)
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах