Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Через погану роботу евакуаторів у Львові звільнили посадовця "Муніципальної варти"

Через погану роботу евакуаторів звільнили з посади керівника відділу евакуації транспортних засобів ЛКП «Муніципальна варта».

Про це розповів директор ЛКП «Муніципальна варта» Роман Хом’як, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Учора зранку мала початися активна робота з евакуації транспортних засобів з вулиць, де паркування заборонено. Зранку при прямій перевірці я побачив, що готовність і робота евакуаторів не була організована належним чином. Тому керівника відділу евакуації транспортних засобів було відсторонено від роботи», – зазначив директор ЛКП «Муніципальна варта» Роман Хом’як.

Нагадаємо, 7 грудня депутати Львівської міськради затвердили перелік вулиць, паркування на яких призводить до зменшення пропускної здатності, суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу ДТП.

Згідно з ухвалою, патрульні мають евакуйовувати з цих вулиць неправильно припарковані автомобілі. Однак евакуватори, яких у місті лише чотири, перебувають на балансі «Муніципальної варти».

13 грудня поліція почала евакуйовувати автомобілі на вул. Коперника. Проте з чотирьох евакуваторів у місті працювали два, оскільки один зламався, а ще на один не змогли знайти водія.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах