Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

На Львівщині поліція затримала підозрюваних у згвалтуванні дівчини


Вночі у неділю, 25 лютого, патрульні отримали повідомлення про згвалтування дівчини в одному з будинків на вул. Хоткевича, що на Сихові, йдеться на сайті zaxid.net.

Як інформує патрульна поліція Львівщини, про випадок поліцію повідомив таксист, який забрав дівчину з місця події.

«Дівчина розповіла, що відпочиваючи з подругою і трьома хлопцями у квартирі, вона пила сік і в один момент відчула, що їй погано і зрозуміла - в стакан щось підлили. Вона прилягла на диван та відключилася, а коли прокинулася, то виявила на собі хлопця, який її торкався. За її словами, вона стала жертвою згвалтування. Потерпіла втекла, викликавши таксі. Таксист, вислухавши історію дівчини, одразу викликав патрульних», – йдеться у повідомленні поліції.

Інспектори приїхали на місце події та піднялись у вказану квартиру, однак двері ніхто не відчинив. Патрульні знайшли власників квартири, які приїхали через 20 хвилин, їм відчинила двері їхня донька. В квартирі окрім неї були 3 хлопці віком: 21,23 та 24 роки.

«На столі лежала сигарета ймовірно з наркотичною речовиною. Один із інспекторів, який стояв на вулиці і дивився на вікна цієї квартири, побачив хлопця, який через вікно викинув металеву коробку. На місце події викликали слідчих. А в коробці виявили подрібнену речовину, схожу на амфетамін, а також речовину рослинного походження, схожу на коноплю», – додають у поліції.

Патрульні доставили всіх у Сихівський відділ поліції. Справу передали слідчим, які з’ясовуватимуть обставини події.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах