Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Через танення снігу синоптики попереджають про підйом рівня води у річках Львівщини


Львівський регіональний центр з гідрометеорології оголосив штормове попередження через танення снігу та опади, які можуть спровокувати підйом рівня води у річках області. Про це регіональний центр повідомив на своїй офіційній сторінці 6 березня.

«Через сніготанення та опади від 7 та 9 березня очікується початок розвитку весняної повені з поступовим підйомом рівнів води над рівнями на річках басейнів Сяну, Дністра на 0,3 – 1,3 м та річках басейну Західного Бугу на 0,3 - 0,8 м», – йдеться у повідомленні центру.

Місцями можливе формування заторів льоду, зокрема в Турківському і Дрогобицькому районах з різким коливанням рівнів води. 10 - 12 березня очікується активізація розвитку весняної повені, інтенсивність підйому рівнів води та можливі негативні наслідки.

У Львові 7 березня температура повітря становитиме вночі 0 – 2° морозу, вдень 3 – 5° тепла, вночі без істотних опадів, вранці та вдень часом дощ. 8 березня у Львові очікується вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця.

Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 3 – 8° тепла.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах