Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
Великодній ярмарок діятиме на проспекті Свободи у Львові понад місяць

У Львові на просп. Свободи понад місяць діятиме Великодній ярмарок. Відповідне рішення у п’ятницю, 23 березня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.
Своїм рішенням виконком ЛМР надав ТзОВ «Львівські ярмарки» дозвіл на організацію Великоднього ярмарку на просп. Свободи з 4 квітня до 13 травня.
Згідно із затвердженою схемою. На просп. Свободи встановлять 114 торгових яток, 40 смітників та 8 біотулетів.
Ярмарок працюватиме у робочі дні – з 11:00 до 22:00, у святкові та вихідні дні – з 10:00 до 23:00.
За словами директора департаменту економічного розвитку ЛМР Ірини Кулинич, організатор ярмарку проводитиме багато соціальних заходів та влаштує Великодній сніданок. Крім того, протягом Страсного тижня на ярмарку не продаватимуть алкогольні напої та м’ясні страви.
Читайте також:
Мерія оголосила конкурс на проведення Великоднього ярмаркуПерший львівський супермаркет "Арсен" на Сихові знесуть і зведуть новий торговий центрСтало відомо, коли у центрі Львова відкриють Різдвяний ярмарокВ неділю центром Львова будуть бігти "Львівську десятку"Наступного тижня у Львові проведуть Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах