Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Львів'янка відсудила в комунальників 20 тисяч за відключену три роки тому воду



Личаківський районний суд Львова зобов’язав ЛКП «Навколо базару» відновити водопостачання до квартири 66-річної львів’янки, якій три роки тому аварійна служба відключила воду.

Про це у Facebook 17 квітня повідомив суддя Сергій Гирич, який слухав цю справу.

«У 2014 році ЛКП перекрило позивачу подачу води до квартири за борги. Десятки звернень у різні інстанції, але одні відписки - погасите борг, воду включимо. Тоді втрутилася прокуратура, провели перевірку, зробили припис про порушення вимог законодавства, бо відключати квартиру від водопостачання за борги не можна. Через 9 місяців воду включили. Але через три місяці приїхала аварійна служба і знову перекрили воду у квартирі позивача, бо труби прогнили і вода тече та ніби затоплює сусідів», – написав Сергій Гирич.

З березня 2015 року подачу води до квартири припинили, але вода була лише у зливному бачку.

«Запитую представника одного із комунальних підприємств, а як же людина має жити без води? Відповідь проста – може набирати із туалетного бачка...», – написав суддя.

Личаківський райсуд Львова 12 квітня 2018 року частково задовольнив позов львів’янки, зобов’язавши ЛКП «Навколо базару», яке за борги припинило водопостачання, відновити водопостачання та водовідведення квартири і сплатити 15 тис. грн моральної шкоди, а аварійну службу Франківського району, яка перекрила воду, сплатити їй 5 тис. грн моральної шкоди.

На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом 30 днів з часу складення повного судового рішення.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах