Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Львівська область - лідер за кількістю смертельних ДТП



Львівська область очолила антирейтинг областей за кількістю загиблих у ДТП, скоєних за перші чотири місяці 2018 року.

Від початку року і до травня на Львівщині майже 3,3 тис. аварій, в яких загинуло 75 осіб. Про це з посиланням на дані офіційної статистики Нацполіції повідомив сервіс Opendatabot.

Читайте також: Поліцейський, що на смерть збив велосипедистку на Львівщині, був п'яним за кермом

За статистикою правоохоронців, щомісяця в Україні відбувається близько 11 тисяч ДТП і в кожному 60-му випадку гине людина.

Найбільша кількість ДТП за січень-квітень 2018 року відбулися у Києві (11990), далі йдуть Одеська (3842), Харківська (3689), Київська (3410), Львівська (3272) та Дніпропетровська (3228) області.



Водночас за кількістю загиблих або травмованих у ДТП Львівщина суттєво відрізняється від інших областей – від початку року на території області у аваріях загинули 75 людей, а ще 690 осіб отримали ушкодження. За кількістю загиблих Львівщина є абсолютним лідером, а за кількістю травмованих її випереджає лише Київ (709 випадків). І це при тому, що у столиці кількість ДТП у 3,6 разів є вищою, ніж у Львівській області.

Читайте також: Легковик влетів у дерево у Трускавці: двоє людей загинули на місці (ФОТО)

Високий рівень смертності на дорогах зафіксований також у Одеській (60 смертельних випадків), Дніпропетровській (60) та Київській (56) областях. Загалом з початку року внаслідок ДТП в Україні загинуло 749 осіб.


Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах