Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
У Львівській області засудили чоловіків, які незаконно зрізали дерева

Злочин було скоєно на території Національного природного парку «Північне Поділля». Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області.
Працівники Управління захисту економіки у Львівській області та Золочівського відділу поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури встановили факти незаконної порубки деревини на об’єкті природно-заповідного фонду.
Як з’ясували правоохоронці, впродовж травня двоє жителів району віком 38 та 56 років на території одного з лісництв зрізали сосни та граби, не маючи жодних дозвільних документів. Внаслідок цього охоронюваним державою інтересам та місцевому лісовому господарству було завдано суттєву шкоду.
За рішенням суду, який відбувся у червні, обох чоловіків визнано винними у скоєнні злочину за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу). Їм призначено покарання у виді обмеження волі строком на один рік із встановленням річного іспитового терміну.
Читайте також:
На Львівщині майстру лісу, який "не помітив" зникнення 84 дерев, винесли вирокПравоохоронці оголосили підозру в недбалості майстру лісгоспу на ЛьвівщиніПравоохоронці викрили на Львівщини факти незаконної порубки більше тисячі деревМайстра лісу через 54 зрубані дерева засудили до трьох років ув’язненняНа Львівщині незаконно зрубали дерев на майже мільйон гривень
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах