Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

У потрійній ДТП поблизу Львова постраждали шестеро людей



У потрійній ДТП, яка сталася 27 червня у Кам’янка-Бузькому районі на трасі Київ – Чоп приблизно за 26 км від Львова, постраждали шестеро людей. Двох із них госпіталізували.

Як повідомлялося, у середу, 27 червня, біля с. Дідилів сталося зіткнення автомобілів Volkswagen Т4, Chery Amulet та Volvo. Спочатку в поліції, посилаючись на попередні дані, інформували про одну постраждалу.

Однак як повідомили зранку 28 червня в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, у вчорашній ДТП постраждали шестеро людей – троє пасажирів і троє водіїв.

49-річну киянку, пасажирку Volvo госпіталізували до хірургічного відділення лікарні швидкої допомоги у Львові, а 43-річного водія Volkswagen, мешканця с. Гаї-Дітковецькі Бродівського району – до Буської лікарні.

Надали медичну допомогу та відпустили додому двох пасажирів Chery: 49-річну львів’янку та 11-річну дитину, а також 53-річного львів’янина, водія Chery і 55-річного громадянина Швейцарії, водія Volvo.

Крім того, в ЛОДА повідомили, що масштабна ДТП сталася через те, водій Volvo виїхав на зустрічну суму, після чого і здійснив зіткнення з двома іншими автомобілями.




Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:
Новини партнерів
Ми у соцмережах