Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Алкоголю у крові майже у 10 разів більше норми: у центрі Львова впіймали п'яного водія



Велопатрульні зупинили на площі Соборній водія, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівської області.

Так, учора вдень екіпаж велопатрульних виявив на площі Соборній водія автомобіля Renault Fluence, який під час руху користувався мобільним телефоном.

Коли чоловік зупинився на червоний сигнал світлофора, інспектори попросили його припаркуватися. Тоді водій почав рухатися прямісінько на велопатрульного та ледь не збив його. Офіцери надали вимогу негайно зупинити.

Чоловік вийшов з автомобіля і тоді патрульні побачили, що в водія присутні ознаки алкогольного сп’яніння. Йому запропонували пройти перевірку на місці. Результат – 2.09 проміле, це більш ніж в 10 разів більше допустимої норми. Інспектори склали на водія протокол за керування в стані сп’яніння та електронну постанову за користування засобом зв’язку під час руху автомобіля.



Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах