Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

На Львівщині чоловік намагався незаконно провезти через кордон шість об’єктивів за 6,6 мільйона



Працівники Львівської митниці ДФС виявили 6 об’єктивів загальною вартістю 6,6 млн грн, які громадянин України намагався вивезти без пред’явлення до митного контролю шляхом незаявлення відомостей про них у своїй митній декларації.

Про це повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області, пише Львівський портал.

Так, громадянин заїхав у зону митного контролю митного посту «Краковець» на транспортному засобі марки «VDL» (рейсовий автобус), обравши смугу руху «червоний коридор». Під час усного опитування та письмового декларування він заявив про наявність у нього 2000 євро та відсутність будь-яких товарів, що підлягають декларуванню.

Після перевірки правильності заповнення митної декларації та її завірення, транспортний засіб було направлено в бокс поглибленого догляду. Там у вантажному відсіку автобусу було виявлено без ознак приховування незадекларований товар – 6 об’єктивів, а саме: об’єктив з маркуванням «ARRI MasterAnamorphic 50» – 1 шт., об’єктив з маркуванням «ARRI MasterAnamorphic 28» – 1 шт., об’єктив з маркуванням «ARRI MasterAnamorphic 100» – 1 шт., об’єктив з маркуванням «ARRI MasterAnamorphic 40» – 1 шт., об’єктив з маркуванням «ARRI MasterAnamorphic 35» – 1 шт., об’єктив з маркуванням «ARRI MasterAnamorphic 75» – 1 шт.
Загальна вага виявленого товару становить 18 кг.

Тобто громадянин не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, не дотримавшись вимог ст. 257 та ст. 370 Митного кодексу України.
За вказаним фактом працівниками Львівської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України.

Незадекларований товар тимчасово вилучено та поміщено на склад митниці.
У ході провадження в справі про порушення митних правил за результатами експертної оцінки було встановлено вартість безпосередніх предметів правопорушення, яка на момент переміщення через митний кордон України, становила 6,6 млн грн.

Справа про порушення митних правил скеровується до суду для розгляду та прийняття рішення.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах