Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Майже 400 львівських ув'язнених працюватимуть на виробництві японської "Фуджікури"



Майже 400 ув’язнених працюватимуть на виробничих лініях японської компанії «Fujikura» у виправних колоніях.

Про це йшлося на сьогоднішній зустрічі голови Львівської ОДА Олег Синютка та міністра юстиції України Павла Петренка.

Як відзначив на зустрічі начальник управління Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайло Дзюдзь, уже відкрили виробництво у Личаківській виправній колонії №30. Триває підготовка до відкриття виробничих ліній у Дрогобицькій колонії №40 та у Збаразькій виправній колонії №63 мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання жінок.

У межах візиту на Львівщину Міністр юстиції зустрінеться з колективами Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а також дасть прес-конференцію щодо реформування сфери державної виконавчої служби, державної реєстрації, пенітенціарної системи і безкоштовної правової допомоги.

Довідка
Fujikura японська компанія, що виробляє електрообладнання, телекомунікаційні системи та автомобільні компоненти. Заснована у Токіо у 1910 році. Завод «Фуджікура Аутомотів Україна-Львів» почав свою діяльність в Україні взимку минулого року. 14 квітня 2016 року завод офіційно відкрили за участі президента України Петра Порошенка.
Рейтинг:
-
+1
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах