Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
13 жов 10:00Новини Львів / Життя
Старт пенсійної реформи: на скільки виростуть пенсії жителів Львівщини

З 11 жовтня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Відтак, в управлінні Пенсійного фонду України Львівської області розповіли про зі особливості цієї пенсійної реформи.
Тепер перерахунок пенсій здійснюється із використанням:
- єдиного показника середньої заробітної плати за останні 3 роки у розмірі 3764,40 грн;
- показника прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян;
- величини оцінки одного року стажу, що застосовується для обчислення пенсій у розмірі 1%.
Діапазон підвищення пенсій становить:
- до 100 грн – 155,7 тисяч осіб;
- від 101 до 500 грн – 290,7 тисяч осіб;
- від 501 до 1000 грн – 70,6 тисяч осіб;
- від 1001 до 2000 грн – 64,5 тисяч осіб;
- понад 2000 грн – 27,1 тисяч осіб.
З прийняттям реформи, мінімальний розмір пенсії за віком встановлено на рівні прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян (1452 грн) при наявності повного страхового стажу 30 років у жінок та 35 років у чоловіків. Для тих осіб, які не набули повного страхового стажу та не є інвалідами, підвищується мінімальний гарантований рівень виплат пенсій та державних соціальних допомог з 949 до 1373 грн.
Важливим кроком у реформі є також скасування обмежень у виплаті пенсій працюючим пенсіонерам. Відтак цим пенсіонерам з 1 жовтня 2017 року відновлено виплату пенсій у повному розмірі.
Також є можливість «докупити» страховий стаж за період, коли особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. При цьому, сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок, помножений на коефіцієнт 2.
Читайте також:
З нового року в Україні зросте "мінімалка" та прожитковий мінімум, - міністр фінансівНа відпочинок не в 60, а в 65. Кабмін планує змінити умови отримання пенсійКабмін вводить нові посади із зарплатою 70 тисяч гривеньВід сьогодні бізнес може працювати без печатокУ Львові судитимуть двох організаторів незаконного переправлення іноземців через кордон з Україною
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах