Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Поліція затримала банду наркодилерів, які продавали наркотики на території шкіл у Львові



Працівники Управління протидії наркозлочинності спільно з слідчими Шевченківського відділу поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2 затримали групу зловмисників, котрі організували збут психотропної речовини «амфетамін», психотропних таблеток «екстазі (MDMA)» та наркотичного засобу «канабіс».

Наркотичні засоби та психотропні речовини зловмисники реалізовували наркозалежним особам у Львові, зокрема й на території навчальних закладів, повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.

Двоє затриманих – львів’яни віком 24 та 27 років. Один з них – раніше судимий.



Під час затримання та санкціонованих обшуків у наркоділків та пов’язаних з ними осіб правоохоронці виявили та вилучили розфасовані пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, схожої на «амфетамін», загальною масою близько 100 грамів, 103 таблетки, ззовні схожих на психотропні таблетки «екстазі (MDMA)», близько 500 грамів речовини рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожої на наркотичний засіб «канабіс», речовини, ззовні схожої на наркотичний засіб «канабісу смола (гашиш)», вагою близько 5 грамів, зерна коноплі, вагою близько 10 грамів, електронні ваги, пакетики для фасування наркодоз, предмет, схожий на пістолет, мобільні телефони, банківські карточки та більше сорока гривень грошових коштів, а також 220 євро та 410 доларів.

Вартість вилучених нарковмісних речовин за цінами «чорного» ринку становить близько 115 тисяч гривень.



Наркоділки затримані згідно ст.208 КПК України, їм повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від шести до десяти років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах