Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зі львівської частини дезертирував контрактник через проблеми в сім'ї



Зі львівської частини дезертирував військовослужбовець, який служив у Збройних силах за контрактом з 2013 року. 

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень України.

Як зазначається у матеріалах справи, військовослужбовець з Рівненської області уклав контракт у грудні 2013 року та був зарахований водієм 6-го мінометного розрахунку 2-го мінометного взводу 1 мінометної батереї 1 аеромобільно-десантного батальйону ВЧ-польова пошта В3720. Через три роки служби – 10 жовтня 2016 року він залишив свою частину та повернувся до неї 31 травня 2017 року. У судовому засіданні обвинувачуваний свою провину визнав повністю та показав, що залишив частину у зв'язку із сімейними обставинами, які негативно впливали на його психологічний стан. А 31 травня 2017 року він добровільно з'явився до військової прокуратури Хмельницького гарнізону. У вчиненому щиро розкаюється та просить суворо не карати.

Франківський районний суд міста Львова ухвалив визнати його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 407 КК України, та призначити покарання у виді позбавлення волі строком на три роки. Проте звільнив від відбування покарання, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах