Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Грудень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Копчена риба вклала на лікарняні ліжка вже 28 львів'ян



Із діагнозом гостра кишкова інфекція до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізували уже 28 людей, які вживали рибу.

Як повідомили лікарі, пацієнти почали надходити до лікарні 22 вересня після обіду і вчора протягом дня. Переважна більшість купували рибу, яку потім вживали у їжу, на одному й тому ж «Привокзальному» ринку у Львові.

«Зранку було 10, зараз є 28… Усі вживали у харчування рибу. Переважна більшість — з того ринку ("Привокзального" - ред.). Але є й інші варіанти, хтось купляв морожену рибу, хтось копчену… 11 чоловіків, 12 жінок і 5 дітей. Вік дітей - три, чотири, два, 11 і 14 років… По спалаху проходить 28 людей», – повідомили у медичному закладі.

Усі госпіталізовані з діагнозом гостра кишкова інфекція і наразі отримують лікування. Їхній стан покращується.

У департаменті цивільного захисту Львівської ОДА повідомили, що всі постраждалі вживали в їжу рибу гарячого копчення, яку придбали в одному із торгових кіосків на ринку “Привокзальний” у місті Львові. При поступленні стан наближений до важкого та важкий.

За фактом інциденту відкрито кримінальне провадження за порушення правил щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

Лікарі припускають, що кількість потерпілих може зрости, бо симптоми отруєння можуть з'явитися не одразу, а за кілька днів після споживання зіпсованої їжі.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:
Новини партнерів
Ми у соцмережах