Останні новини
Ділове зростання, помилкова гординя та заборона на алкоголь : гороскоп на 26 лютого для всіхВона росла з татом в декреті, а посмертно її тpyну несли жінки: факти про Лесю Українку, які ви не зналиУ Львові 50-річна львів'янка зі своїм сином пограбувала жінку – фотоУ Львівській області молодик зарізав товариша: вбивцю вже за три години впіймали (фото)У Києві 12-річна дівчинка випала з вікна восьмого поверхуСпівробітники медіахолдингу Козака створюють свій канал на базі львівського «Першого незалежного»Тельцю завтра слід подумати про майбутнє: що чекає завтра на Козерогів, Риб та інші знаки ЗодіакуНа хабарі спіймали посадовця Львівської ОДАУкраїна готова взяти участь у випробуваннях індійської вакцини у формі спреюУ Львові п'яний водій покусав поліцейського: суд звільнив чоловіка від покаранняНа Львівщині посеред дороги загорілась вантажівка: фото з місця пожежіЧерез вирок Стерненку Львівська облрада звернулася до Зеленського та ВенедіктовоїВдарив лопатою по голові: на Львівщині чоловік жорстоко вбив сусідського собаку"Рівень алкоголю в крові в 22 рази перевищував норму": львівська поліція затримала водіяУ Львові під час сутички постраждало четверо поліцейськихГороскоп на 23 лютого для всіх: одна успішна сфера та новий постЗмушував дівчаток роздягатися і ґвалтував у приміщенні храму: у Львові судитимуть екскерівника "християнського товариства"Кур’єра позбавили водійських прав за п’яну їзду центром ЛьвоваУ Львові крадій, ховаючись від поліцейських, закопався у сніг під деревомЗа українську мову - жовту картку: скандал на футбольному матчі у ЛьвовіРаптово втратив свідомість: у Львівській області серед вулиці помер чоловік
Авторизація
22 жов 12:40Картина дня / Ситуації
Чоловік загорівся разом з автомобілем у гаражі на Львівщині

У Пустомитівському районі внаслідок пожежі чоловік отримав опіки та отруївся продуктами горіння. Про це повідомили у прес-службі ДСНС України у Львівській області.
Вчора, 21 жовтня, о 17:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в селі Сороки-Львівські Пустомитівського району. Пожежа виникла в цегляному гаражі, критому бляхою, прибудованому до цегляного житлового будинку, критого черепицею, та до цегляної господарської будівлі, критої черепицею.
Внаслідок пожежі отримав опіки голови, шиї та рук ІІ ступеня важкості чоловік власниці приватного господарства, 1958 року народження. Постраждалого госпіталізовано в Комунальну 8-му міську клінічну лікарню. Вогнем знищено гараж та качелю, пошкоджено мотор та салон автомобіля «Mitsubishi Pajero»,3 вікна житлового будинку, дах господарської будівлі.
Причина виникнення займання встановлюється.
Читайте також:
загрузка...
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах