Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

На Прикарпатті коронавірус виявили у 14 медпрацівників пологового будинку



Коронавірусну інфекцію СOVID-19 підтвердили у 14 працівників пологового будинку у місті Калуш Івано-Франківської області.

Про це в Івано-Франківську на брифінгу поінформувала в.о. директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Ірина Кобельська.



Вчора, 14 квітня, пологовий у Калуші зачинили на карантин, а сьогодні стало відомо, що Covid-19 підтверджений 14 медичних працівників закладу.

"Калуський пологовий будинок, дійсно, закрили у зв’язку з тим, що захворювання персоналу підтверджено методом ПЛР-діагностики у 14 осіб, з них 4 – лікарі: 3 акушер-гінекологи, анестезіолог і 10 медсестер", - повідомила Кобельська.

Вона зауважила, що вагітних і породіль наразі в пологовому немає: п’ять породіль сьогодні йдуть на виписку, в них зроблені ПЛР-дослідження.

За словами Кобельської, усіх вагітних у Калуші планують каретами швидкої допомоги перевозити до Івано-Франківського обласного перинатального центру або у міський пологовий, за їх бажанням.

Станом на 15 квітня в Івано-Франківській області COVID-19 лабораторно підтверджено у 356 випадках, з них 27 – летальні.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:
Новини партнерів
Ми у соцмережах