Останні новини
У неділю «Дударик» презентуватиме нову мистецьку програму «Хор Ангелів»Перші національні змагання з велоспорту у 2021 році відбудуться на ЛьвівщиніЗ початку січня на міську станцію компостування надійшло 157 тонн органічних відходівЦьогоріч ЛКП «Львівсвітло» планує підсвітити низку об'єктівНа Львівщині судитимуть лікаря через смерть 28-річної породілліБізнес-гороскоп на завтра, 28 січня, для всіх знаків зодіакуЩо ви бачите на зображенні: кішку чи мишу?!Збірна Львівщина виборола 11 медалей Чемпіонату України зі стрільби з лукаУ Львові вшанували пам’ять жертв ГолокостуСім постачальників газу встановили тарифи менше 6,99У «Шегинях» затримали групу нелегалів з Туреччини (ФОТО)Неподалік Львова 9 рятувальників гасили пожежу в гаражі (ФОТО)У горах на Львівщині травмувалися троє туристів-лижниківЗа останню добу на Львівщині було проведено 1153 ПЛР-тести, з яких 221 — позитивнийЗа добу в Україні виявили 3 776 випадків коронавірусуЩо віщують зорі на сьогодні? Гороскоп на 27 січняЦьогоріч місто продовжить працювати над реконструкцією зовнішнього освітленняЦьогоріч поліція Львівщини розшукала 21 дитинуУ ЛНУ ім. І. Франка стартувала зимова IT-школа Data Engineering and Security 2021«Гаряча лінія» Львова припинила співпрацю з ПП «Компанія Астра»Тест на логіку: знайдіть власника кабінету
Авторизація
03 травень 22:15Новини України
ПЛР-тестувань робитимуть більше – МОЗ

У Міністерстві охорони здоров’я хочуть суттєво збільшити кількість тестувань за добу.
Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
"За місяць ми вже збільшили, якщо рахувати з того періоду, коли я прийшов на посаду міністра охорони здоров'я, ми збільшили кількість тестувань з 700 до майже 7 тис. на добу. У найближчих планах у нас збільшення до 10 тис. Наші лабораторії до цього готові. Ми постійно розширюємо коло осіб, яких ми тестуємо методом ПЛР", - заявив Степанов.
При цьому він додав, що МОЗ додатково за кошти стабілізаційного фонду планує закупити 30 ампліфікаторов, які будуть поставлені в лабораторії. Це дасть можливість збільшити кількість тестувань з 10 тисяч до 20-25 тисяч.
Усі ПЛР-тестування відбуваються безкоштовно відповідно до затвердженого алгоритму МОЗ
Міністерство охорони здоров'я передало у регіони України 867 тисяч тестів на коронавірус COVID-19.
Читайте також:
В Україні розширюється коло осіб, для яких проводиться ПЛР-тестуванняВ Україні на COVID-19 захворіли 2154 медикиКоронавірус виявили у понад 500 українських медпрацівниківВ Україні коронавірусом інфікувалися 334 медикиКожна вірусологічна лабораторія може проводити як мінімум 200 тестів на добу — Ляшко
загрузка...
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах