Останні новини
Цьогоріч місто продовжить працювати над реконструкцією зовнішнього освітленняЦьогоріч поліція Львівщини розшукала 21 дитинуУ ЛНУ ім. І. Франка стартувала зимова IT-школа Data Engineering and Security 2021«Гаряча лінія» Львова припинила співпрацю з ПП «Компанія Астра»Тест на логіку: знайдіть власника кабінетуДо Тихої ходи пам’яті у Львові долучилось близько 200 людейБізнес-гороскоп на завтра, 27 січня, для всіх знаків зодіакуЛіжкова мережа медзакладів Львівщини забезпечена киснем на 90%"Укрзалізниця" підвищить вартість квитків на 20% на всі потягиРятувальники спустили з гори Тростян двох лижниківДе на Львівщини хворіють на COVID-19 найбільшеУ Львові в приватному будинку чадним газом отруїлося 5 осібШмигаль повідомив, коли в Україні розпочнеться вакцинаціяНацбанк встановив курс на рівні 28,17 гривні за доларВ Україні за добу - 2 779 випадків коронавірусуЗранку у Львові працювало 76 одиниць снігоочисної технікиНа Львівщині за останню добу було проведено 881 ПЛР-тест, з яких 167 — позитивніЯкі свята відзначають 26 січняПогода у Львові 26 січняЩо віщують зорі на сьогодні? Гороскоп на 26 січняОдну з найбільших історичних брам Львова відновили на вул. Князя Романа
Авторизація
04 жов 10:02Новини України
В Україні за добу зафіксували 4 140 випадків коронавірусу

В Україні станом на 4 жовтня лабораторно підтверджено 226 462 випадки COVID-19, з них за добу – 4 140.
Такі дані містить система моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО.
Протягом доби зафіксовано 44 нових летальних випадків. Одужали – 1 370 осіб.
Загалом в Україні зареєстровано 4 397 смертей від COVID-19. Одужали – 100 107 пацієнтів. Хворіють нині 121 958 людей, із підозрою на коронавірус – 298 492 осіб.
Найбільше нових випадків коронавірусу за добу виявили у Києві – 407, Харківській області - 414, Донецькій – 323, Тернопільській – 284, Житомирській – 281, Сумській - 263, Дніпропетровській – 212.
Читайте також:
загрузка...
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах