Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

У Росії зникли двоє хлопців з України, що подорожували автостопом



У Росії, поблизу Ростова-на-Дону, безвісти зникли двоє українців, які подорожували автостопом до Грузії. Про це розповіли друзі і родичі зниклих, пише ТСН.

Один з хлопців, 25-річний Олександр Бабинець родом із Дніпра. Останній рік він працював в Одесі, де в нього виникла ідея провести відпустку в Грузії. Зважаючи на брак коштів, він надавав перевагу подорожі автостопом. Через спільних друзів Олександр познайомився з 28-річним Сергієм Велєвим, який вже мав досвід походів Україною, зокрема він самотужки з Одеси дістався Говерли.

"Вони більше хотіли до Грузії потрапити, з місцевою кухнею познайомитися, тому що вони – працівники ресторанної сфери. Саші подобалося спілкування з людьми, обслуговування. Це була його стихія. І він каже, що поїдемо, а якщо вийде, то лишимося там, трохи попрацюємо. Але головною метою був все ж таки відпочинок. Вони хотіли помандрувати, побачити інші країни", – розповіла Олена, мама Олександра Бабинця.

Друг Олександра Євген зазначив, що у родичів та друзів хлопців було багато побоювань через те, що їм доведеться багато подорожувати територією Росії. Проте самих мандрівників це не переймало. У них практично не було з собою грошей, і їх підганяла жага пригод.

У подорож хлопці відправилися ще в середині серпня. Українсько-російський кордон вони перетнули у Харківський області, попрямувавши до Бєлгорода. Далі були Астрахань, Саратов, з якого вони вже попрямували до Казахстану. Там вони планували сісти на паром, який через Каспійське море доправив би їх до Азербайджану, а вже звідти вони дісталися б Грузії.

Проте через шторм паром запізнився на кілька днів. Зважаючи на особливості візового режиму, які не дозволяли їм перебувати в Казахстані довше п’яти днів, хлопцям довелося повертати назад в Росію. Відтак вони пройшли ще Дагестан, Чечню і Північну Осетію, нарешті діставшись Грузії.

Під час подорожі вони практично кожні три дні виходили на зв’язок.

Орієнтовно 30 вересня хлопці залишилися Грузію, попрямувавши додому коротким шляхом – трасою Кавказ через Кабардино-Балкарію, Ставропольський і Краснодарський край Росії. За словами Олени, вони планували повернутися в Україну так само, як виїжджали, – через Харківську область, проїхавши російський Бєлгород. Їхній шлях пролягав через Ростов-на-Дону.

Саме поблизу Ростова-на-Дону хлопці останній раз вийшли на зв’язок. Ніч проти 7 жовтня вони провели у наметі, який вони возили з собою. Прокинувшись вранці, вони виявили, що водій, який підвозив їх і разом з ними став на відпочинок, поїхав геть.

Вранці 7 жовтня мамі від Олександра надійшло повідомлення: "Прокинулися, будемо снідати й рухатися далі".

Олена додала, що це було поблизу населеного пункту Павловська – син скинув їй геолокацію. До вечора 7 жовтня хлопці майже дісталися Ростова-на-Дону. Близько шостої години вечора Олександр скинув мамі ще одну геолокацію.

Жінка повідомила, що звернулася до місцевої поліції та у посольство України в Росії.

Слідча Вікторія Данова, яка веде справу, повідомила, що наразі вони очікують на копію закордонного паспорта Олександра з райвідділу ДМС. Відтак вони зможуть подати хлопця у міжнародний розшук.

"Тільки після того, як отримаємо копію закордонного паспорта, можна подавати запит на наш Інтерпол, який вже далі відправляє запит на Київ. Копію паспорту ми отримаємо у найближчі строки – за один-два дні. Тобто цього тижня ми направимо запит до дніпропетровського відділення Інтерполу, а далі строки залежатимуть вже від них", – пояснила Данова.

За словами слідчої, можна швидко встановити, де людина перетинала кордон. А далі інформація вже передається всім відділкам тієї країни, де перебувала людина, і правоохоронці перевіряють дані зниклого. Далі строки залежатимуть від того, як працюватимуть правоохоронні органи Росії.
Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах