Останні новини
В Україні обмежили тариф на розподіл газу - 1,79 гривні за кубометрУ стаціонарах Львівщини лікують 1224 пацієнтів із Covid-19У Львові на пл. Ринок освятили воду, тож львів'яни упродовж дня можуть прийти і набрати їїНайвищі показники захворюваності на COVID-19 по областяхНа об’їзній Львова у ДТП травмувалися п’ятеро людейНа Радехівщині горів житловий будинокЗранку у Львові працювало 16 одиниць снігоочисної технікиВ Україні за добу - 3 939 випадків COVID-19За останню добу коронавірус виявили у 131 львів'янаВід початку січня до лікарень Львова з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осібЗ 20 січня буде перекрито рух транспорту на вул. ГрюнвальдськійВід початку січня до лікарень Львова з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осібНа Стрийщині внаслідок ДТП загинув водій легковикаАндрій Садовий розповів про цьогорічне загальноміське освячення води на ВодохрещаВ Україні встановлять граничний тариф на розподіл газу - ШмигальЗа останню добу коронавірус виявили у 75 львів'янЗранку у Львові працювало 60 одиниць снігоочисної технікиУряд знизив ціну на газ для населенняЩо віщують зорі на сьогодні? Гороскоп на 18 січня, для всіх знаків зодіакуТест. Яка людина в стосунках, розкажуть її пальціГолова «Укрзалізниці» розповів скільки він заробляє
Авторизація
13 січ 11:46Новини України
Українці по-новому платитимуть за газ: уряд поділився першими результатами

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль разом з главою "Нафтогазу" Андрієм Коболєва представили народним депутатам від "Слуги народу" варіанти зниження тарифів на газ.
Остаточного рішення, який з варіантів виберуть, немає, пише Главком.
Про це повідомив прем'єрміністр в своєму офіційному каналі Telegram.
Уряд отримав пропозицію від нардепів щодо обох планів. Один з них просувають представники "Нафтогазу": зобов'язати всіх публікувати річний тариф на газ і максимально спростити конкуренцію на ринку.
Згідно з другою пропозицією, в Україні можуть повернути регуляцію тарифу з боку уряду.
В такому випадку Кабмін буде рахувати вартість газу на європейському хабі за певний період, відніме від цієї ціни витрати на транспортування до України, а після зобов'яже продавати газ за отриманим тарифу.
Нагадаємо, Кабінет міністрів напрацював два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення.
В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко розробив постанову, яка поверне регуляцію тарифів на газ в Україні. Зараз йдеться тільки про неофіційну версію документа. Ідея ще не пройшла всі етапи узгодження й не опублікована для обговорення на офіційному сайті.
Міністерство енергетики запропонувало розглянути варіант, коли з 1 лютого ціна буде обмежена на рівні "хаб мінус" (вартість газу на європейському газу мінус транспортування) з додаванням визначеною граничної націнки постачальників, причому ціна буде зафіксована на рік.
"За нашими розрахунками йдеться про рівень ціни 5 356 грн, тобто на 44% менше ніж середньозважена ціна у січні. Для розуміння, якщо нічого не робити, то потрібно очікувати, що ціна у лютому збільшиться ще приблизно на 15%", – зазначив Вітренко.
Читайте також:
Уряд планує підвищення тарифів на електроенергію для населенняГончарук пояснив, чому українці отримали дві платіжки за газСкільки платитиме Львівщина за газ? Відтепер кожна область матиме свій тариф на газУряд відклав підвищення цін на газ до 27 жовтняУряд не підвищуватиме ціни на газ до червня 2018 року
загрузка...
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах