Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
«    Жовтень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

У Кабміні похвалилися зростанням середньої зарплати українців - 8382 гривні



Середня заробітна плата в Україні в березні поточного року зросла порівняно з лютим на 5,9% - до 8382 грн, що в 2,3 разу вище від затвердженої на поточний рік мінімальної зарплати.

Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів з посиланням на дані Державної служби статистики України, пише УНІАН.

Згідно з повідомленням, в річному вимірі (березень-2018 проти березня-2017) зростання становило 9,5%.

У галузевому розрізі зарплати вище середнього рівня виплачували на підприємствах промисловості, насамперед добувної та фармацевтичної, металургії, автопрому, поставки енергоресурсів. До трійки галузей, де зростання було наймасштабнішим, увійшли державне управління та оборона (зростання березень проти березня - 41,7%), фінансова і страхова діяльність (30%), а також промисловість у цілому (26,7%).

Як повідомлялося, з 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата в Україні збільшилася до 3723 грн з 3200 грн. Уряд має намір розглянути можливість підвищення мінімальної зарплати до 4200 грн вже у другому кварталі поточного року в разі досягнення необхідного для цього економічного зростання.

Рейтинг:
-
0
+
Додати коментар

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введите код:

Новини партнерів
Ми у соцмережах