Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
04 травень 15:48Новини України / Ділові новини
На заводі «Росава» заявили, що проведуть реструктуризацію без закриття виробництва
Найбільше в Україні підприємство для виробництва автомобільних шин «Росава» не ліквідовуватимуть, проте на підприємстві відбудеться реструктуризація зі збереженням робочих місць, повідомляє прес-служба компанії, йдеться у публікації zaxid.net.
«Рішення загальних зборів акціонерів, яке відбулося 30 квітня 2018 року, по суті, є реструктуризацією підприємства в рамках чинного законодавства України та відповідає вимогам ринку про розподіл різних сегментів: виробництва шин, їх реалізації, маркетингової стратегії тощо», – йдеться в повідомленні.
«Реструктуризація передбачає повне збереження поточних робочих місць, збільшення обсягів виробництва, додаткові інвестиції в підприємства, створення після реструктуризації додаткових робочих місць – щонайменше 75-125 осіб щорічно», – додали у прес-службі.
Нагадаємо, 30 квітня 2018 року акціонери «Росави» вирішили закрити компанію. Підприємство входить до групи компаній народного депутата Костянтина Жеваго.
У лютому 2017 року Печерський районний суд Києва заарештував нерухоме майно чотирьох підприємств, афілійованих із бізнесменом, депутатом Верховної Ради Костянтином Жеваго, у справі про виведення коштів з банку «Фінанси та кредит», яке призвело до банкрутства фінустанови.
Зокрема, був накладений арешт на майно виробника шин – компанію «Росава».
Читайте також:
Найбільший в Україні виробник шин закриваєтьсяНаше завдання у 2018 році – середня заробітна плата у 12-14 тисяч гривень, – СинюткаНімці хочуть збудувати на Львівщині завод з виробництва м’яких меблів на тисячу робочих місцьІталійський інвестор вкладе 15 млн євро в агропромислове підприємство на ЛьвівщиніУ центрі Львова роздадуть три тисячі робочих місць
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах