Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
06 травень 15:00Новини України / Ситуації
На Вінничині батьки викрили працівницю дитсадка в знущаннях над малечею

У Козятині батьки звинувачують виховательку дитсадка в знущанні над малюками.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
У Козятині, що на Вінниччині розгорівся скандал у дитячому садочку "Теремок". Батьки малюків повстали проти виховательки через її методи поводження з дітками.
"Тут всі бояться за своїх дітей. Ну, людина дійсно неадекватна, лежала в психіатричній лікарні”, – твердить батько Максим Саврей. Дорослі звинувачують виховательку в знущаннях над малечею – наприклад, примусом до роботи тих, хто не хотів або не міг заснути в тиху годину.
"Давала їм швабру із ганчіркою, щоб мили підлогу. Моя дитина мила підлогу. Інші діти, які не лягали спати, їх зв’язували, щоб вони спали”, – розповіла Наталя Кособуцька про групу 2-річних малят. Зі слів батьків, коли діти заливалися слізьми, працівниця дитсадка вдавалася до ще радикальніших методів виховання. "Донці мастили язика в садочку, коли вона плакала, йодом”, – твердить мама Наталя Дамаскіна.
Зафіксувати факт знущання в дошкільному закладі не змогли, адже це відбувалося, коли вихователька залишалася з дітьми наодинці. “Часто зі спальні роздавалися плач, інколи я приходила в в спальню через те, що діти плачуть, крик неймовірний, а Зоя Олексіївна може просто в групі складати стільчики”, – розповіла завідуюча дошкільним дитячим закладом Людмила Гаврилюк.
Після скарг батьків місцевий відділ освіти розпочав службове розслідування, і факти неналежної поведінки виховательки підтвердилися. "Коли проводилося службове розслідування, ми у своєму акті вказали на те, що була притягнута до адміністративної відповідальності – до дисциплінарного стягнення”, – твердить заступник начальника Козятинського управління освіти Людмила Кондратюк.
У виховательки вже була одна догана, тому її звільнили за прогул. "Вона тижнями приходила на роботу без плану роботи. Були такі випадки, коли вона часто запізнювалася. Другий інцидент – це прогул, в неї було звільнення”, – заявила керівник закладу.
Однак своє звільнення вихователька оскаржила, а суд вирішив поновити її на роботі та зобов’язав адміністрацію дитсадка виплатити компенсацію в розмірі 50 тисяч гривень. Феміда керувалася тим, що за один день прогулу не звільняють, а надто, коли працівник хворіла – перебувала у психоневрологічній лікарні.
"Вона перебувала на стаціонарному лікуванні в обласній психоневрологічній лікарні. Тобто стан людини дійсно був тяжкий і складний, колегія суддів погодилася, що це поважна прчина для прогулу", – твердить суддя-спікер Апеляційного суду Вінницької області Олександр Панасюк.
Сама вихователька коментувати свої дії журналістам відмовилася, а в телефонній розмові повідомила, що обурена діями батьків. Останні ж з рішенням суду не погодилися і просто не впустили виховательку до приміщення садочка. Наразі ж обурені батьки готують скаргу до Верховного суду.
Читайте також:
В Івано-Франківську школярі отруїлися електронною сигаретоюНа Прикарпатті через антисанітарію поліція забрала з родини сім дітей"Голий дядя нас обстежував", - жахливі розповіді 3-річних вихованців престижного дитсадка спричинили розслідування і арештиУ Львові батьки без нагляду залишили голодних та брудних дітей (ВІДЕО)Патрульні у Львові виявили чотирьох заплаканих дітей, а поруч у траві - п'яних сплячих батьків
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах