Останні новини
Нероби за гороскопом — четвірка найбільш ледачих знаків ЗодіакуКілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинамиЯкщо зникнуть інтернет, зв'язок, радіо і ТБ: у Львові навчають, як діяти в надзвичайних ситуаціяхНезаконно літав у Крим: на Львівщині прикордонники не пропустили в Україну росіянина"Проводили спалювання під наглядом": в ДСНС прокоментували задимлення в Генконсульстві РФ у ЛьвовіВ екстреному порядку: Австралія закрила посольство у ЛьвовіГенеральне консульство Росії у Львові призупинило роботуТОП-3 знаки Зодіаку, для яких ця весна стане найважчоюЯкий копійчаний компонент додати в шампунь, щоб не мити голову щодняЕстонська розвідка показала карту, на якій Львів позначений ціллю для ймовірного обстрілу з боку російських військУ Львові стався обвал у житловому будинку: люди відмовилися від евакуаціїНідерланди переводять своїх дипломатів з Києва до Львова«Обманом змусили дути в драгер»: депутата зі Львівщини 4 рази впіймали п'яним за кермом67-річна жінка 3 місяці ходила зі зламаним хребтом і навіть не підозрювала про цеМеновазин: особливості застосування та ефективність препарату*Львівські бабаки дали свої прогнози на прихід весниУ Львові лікар протягнув зубами швидку, щоб привернути увагу до щеплення проти поліомієліту: відеоЯк знаки зодіаку створюють собі проблеми і псують життя — це допоможе зрозуміти корінь ваших проблемУ якому напрямку біжить людина? Тест покаже,як ви думаєте – чоловік або як жінкаБританія вслід за США переводить своїх дипломатів до Львова«Евакуація» до Львова: місцева влада розповіла, чи просили іноземні посольства виділити їм приміщення
Авторизація
Календар публікацій
| « Жовтень 2025 » | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
29 вер 16:04Новини України / Ситуації
В Україні заборонили популярні полівітаміни

В Україні заборонили комплексні вітаміни для лікування захворювань нервової системи "Нейровітан".
Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у розпорядженні №8464-/4.0/17-18 від 28 вересня.
Під заборону потрапили таблетки "Нейровітан" виробництва "Хікма Фармасьютикалз Ко. Лтд.", Йорданія.
Тимчасово заборонити реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу "Нейровітан", серії UA/7433/01/01 таблетки вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери в картонній упаковці, серії 4911, через невідповідність показників якості Конституції України, – йдеться у документі.
Аптеки повинні вилучити препарат з обігу шляхом вміщення його у карантин до нового розпорядження Держлікслужби.
Як відомо, "Нейровітан" застосовують при невриті, поліневриті, невралгії, міастенії, астенії, гіповітамінозах В, при дерматиті, екземі, псоріазі тощо.
Читайте також:
В Україні заборонили десятки препаратів, які були ввезені з порушеннямиВ Україні через смерть пацієнта заборонили анестетикВ Україні частково заборонили популярні льодяники від болю у горліСмерть через аспірин: в Україні заборонено ліки полтавського фармвиробникаВ Україні заборонили продавати популярний сироп від кашлю
Додати коментар
КАРТИНА ДНЯ
Новини партнерів
Відео матеріали
Ми у соцмережах